Apartamenty Misura to wygodne i komfortowe mieszkania znajdujące się w willowej części Zadaru, w bardzo bliskiej odległości od plaży. W budynku znajdują się 4 apartamenty różnej wielkości. Z apartamentów na drugim piętrze rozciągają się widoki na morze.

Apartamenty są zlokalizowane niedaleko kompleksu Falkensteiner w turystycznej części miasta. Dom położony jest w spokojnym miejscu, dzięki czemu stanowi idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. W najbliższej okolicy nasi Goście mogą znaleźć wiele dobrych restauracji, barów i bazarów. Dodatkową zaletą położenia budynku jest bliskość wielu różnorodnych plaż, zatem można wybierać między plażami kamienistymi i piaszczystymi. Najbliższa z nich jest oddalona o zaledwie 300m. Do centrum Zadaru można dojechać komunikacją miejską, a podróż zajmuje kilkanaście minut.

Prezentowany apartament A1 znajduje się na parterze. Składa się z pojedynczego łóżka dla 1 osoby oraz aneksu kuchennego, który jest w pełni wyposażony. W sypialni znajduje się podwójne łóżko. Apartament jest niewielki, idealny dla 2 osób+1. Ponieważ apartament znajduje się na parterze nie posiada klimatyzacji. Na zewnątrz jest niewielki balkon z miejscem do wypoczynku. Wejście prowadzi bezpośrednio do kuchni. Na wyposażeniu apartamentu jest TV SAT, WiFi.
Zapewniamy pościel. Przed domem znajduje się miejsce parkingowe. Za domem położony jest ogród, który jest wspólny dla wszystkich Gości.