Laptop dla profesjonalistów od HP

Kategorie Komputery

Hp to od lat ceniona marka na rynku laptopów dedykowanych dla biznesu. Dzięki wytrzymałości, jakości wykończenia i mocnym podzespołom zyskała dużą popularność nie tylko wśród konsumentów, lecz także wśród klientów biznesowych.

Seria Hp elitebook stworzona została z myślą o wymagających klientach, którzy oczekują jednocześnie wydajności i mobilności. Charakterystyczne dla tej serii jest wykorzystanie wysoce wydajnych podzespołów pozwalających na szybką i niezakłóconą niczym pracę oraz artystyczna dbałość o szczegóły wykończenia. Nadaje to laptopom elitebook nieprzeciętny design oraz legendarną wytrzymałość, która najbardziej ucieszy użytkowników często podróżujących z laptopem. Inżynierowie Hp zastosowali szereg udoskonaleń, których celem było łatwiejsze, bardziej intuicyjne a przede wszystkim przyjemniejsze użytkowanie laptopów. Skorzystamy więc z dotykowego ekranu o dużej rozdzielczości by ułatwić korzystanie z interfejsu, z matowego ekranu aby móc pracować w słoneczny dzień oraz z modułu TPM by nasze cenne dane były bezpieczne. W laptopach tej serii skorzystamy ze wszystkich wymaganych w pracy portów jak VGA, Display Port, RJ-45 czy też USB.

Kompilacja tych cech sprawia, że laptopy Hp elitebook spełniają wymagania tych najbardziej wymagających. Łączą w sobie cechy biznesowego laptopa wysokiej jakości z dużą mobilnością dzięki niewielkiej wadze i cienkim rozmiarom. Zapewnia przy tym duży komfort pracy dzięki nowoczesnemu systemowi windows i przyjemność użytkowania nawet wiele godzin przy pomocy klawiatury z opcją podświetlania. Sprawdzi się zarówno do pracy w biurze, jak i w terenie.